Záruka

Naša exkluzívna 5-ročná záruka vám zabezpečí, že vďaka bezchybnému vlastníctvu dosiahnete z vašej investície maximálny prospech. S prisľúbením prvotriednej kvality, spoľahlivosti a neustálej podpory prostredníctvom nášho excelentného záručného servisu pre hardvér, budete mať istotu, že ste urobili správnu voľbu.


5-ročná záruka

Teraz je možné využiť bezplatný 5-ročný záručný servis na produkty BYSEC TM. 5-ročná záruka, ktorá je platná pre nákupy odoslané od spoločnosti BYSEC TM pôvodnému kupujúcemu od 1. apríla 2024 alebo neskôr, zabezpečuje bezproblémovú prevádzku zariadení BYSEC a lepšiu kontrolu celkových nákladov. V našej spoločnosti sme odhodlaní poskytovať len to najlepšie a zvýšenie záruky na 5 rokov je prejavom našej dôvery v kvalitu výroby. Okrem toho sme pripravení poskytnúť rozšírenú podporu RMA pre chybné produkty v rámci záruky, čím zabezpečíme vyššiu úroveň zaručenej kvality.

Starostlivosť o teba

Spoločnosť BYSEC TM je vaším spoľahlivým partnerom pre vysokokvalitné produkty a s naším excelentným záručným servisom na hardvér môžete mať absolútnu dôveru v prvotriednu kvalitu a podporu. Naša záruka pokrýva chyby v dizajne, spracovaní a materiáli počas bežného používania po dobu 5 rokov od dátumu odoslania od spoločnosti BYSEC TM. V prípade akýchkoľvek problémov počas záručnej doby sa postaráme o bezplatnú opravu alebo výmenu výrobku.

V drobnom písme žiadne prekvapenia

5-ročná záruka pokrýva väčšinu nášho produktového portfólia (výnimky nájdete v produktových listoch a/alebo na produktových stránkach) . A je to zadarmo a nevyžaduje sa od vás žiadna akcia. To znamená, že nie je potrebná žiadna administratíva, žiadne e-maily a žiadna registrácia. A nemusíte sa obávať skrytých nákladov – v drobnom písme nie sú skryté žiadne nepríjemné prekvapenia – to, čo sľubujeme, je presne to, čo dostanete.

POZNÁMKA:

5-ročná záruka platí pre nákupy odoslané od spoločnosti BYSEC TM pôvodnému kupujúcemu 1. apríla 2024 alebo neskôr. 2-ročná záruka platí pre nákupy odoslané od spoločnosti BYSEC TM pôvodnému kupujúcemu pred 1. aprílom 2024.


DOKUMENTY:

Dokument o uplatnení nadštandardnej 5 ročnej záruky v pdf.